Aktualności - Ostrowiec Biega

Finał Ligi Runmageddonu 2023 w Bałtowie!


Grupa uczestników biegu przed przeszkodą.

Organizatorzy Runmageddonu zapowiadają mistrzowskie zakończenie sezonu, które odbędzie się już 14-15 października 2023, na terenie JuraParku w świętokrzyskim Bałtowie.

- Jak przystało na finał, nie zabraknie wyjątkowych atrakcji i „fajerwerków” – mówi prezes Runmageddonu, Piotr Bałchanowski.

To właśnie w tu, w malowniczym Bałtowie, wielu z Was stanie przed ostatnią szansą zdobycia WETERANA RUNMAGEDDONU. To właśnie podczas finałowego weekendu, ostatni raz w tym sezonie będzie można ukończyć REKRUTA (6km i +30 przeszkód) i HARDKORA (22km i +70 przeszkód).

Ostatni event w tym sezonie rozstrzygnie także LIGĘ RUNAMGEDDONU 2023, w której pula nagród przekracza w tym roku wartość 15 000 PLN. Nagrody zostaną przydzielone każdemu uczestnikowi, który zakwalifikuje się do jednego z ośmiu progów punktowych. Zwycięzca zaś zostanie okrzyknięty tytułem KRÓLA lub KRÓLOWEJ RUNMAGEDDONU.

Oprócz zwycięzcy LIGI RUNMAGEDDONU, poznamy również zwycięzcę SUPERLIGI RMG ELITE. Organizatorzy zapowiedzieli tu wyjątkową, najwyższą do tej pory pulę nagród o wartości 50 000 PLN!

Finał zapowiada się więc bardzo ciekawie! Wystartować w nim mogą wszyscy uczestnicy, którzy zdobyli przynajmniej 2pkt. tegorocznej LIDZE RUNAMGEDDONU.

Zapisy na wydarzenie są jeszcze możliwe, choć liczba miejsc w seriach jest już mocno ograniczona. Szczegóły dostępne na stronie organizatora – www.runmageddon.pl.

Źródło: runmageddon.pl.

2023-10-05 12:53 | Autor: MOSiR